Slotery Strona głównaStrona główna  Napisz do nasNapisz do nas  DrukujDrukuj  
MASZYNY MASZYNY WYKROJNIKI WYKROJNIKI OPAKOWANIA OPAKOWANIA    
Kryma

Ta strona jest nieaktualna
zapraszamy na nową stronę
> kryma.net.pl
O NAS Firma "KRYMA" oświadcza, że:


Witryna www.kryma.pl jest udostępniana na warunkach opisanych poniżej, z dodatkowymi zastrzeżeniami zawartymi w dokumencie Prawa autorskie. Witryna www.kryma.pl jest dostępna w takim stanie w jakim Użytkownik ją otrzymuje z serwera obsługującego i ma charakter wyłącznie ogólnoinformacyjny.

Właściciel Witryny, P.P.H. KRYMA. nie udziela żadnych gwarancji co do dostępności serwisu, która może być ograniczona lub przerwana w dowolnej chwili bez powiadamiania Użytkownika.

P.P.H. KRYMA nie udziela żadnej gwarancji, co do formy i treści informacji umieszczonych w witrynie, w szczególności w zakresie aktualności, dokładności, zupełności, szczegółowości oraz przydatności informacji dla określonych działań Użytkowników. P.P.H. KRYMA zastrzega sobie prawo zmiany zawartości Witryny w każdej chwili przez wyłączanie stron wcześniej dostępnych i włączanie nowych stron bez konieczności uprzedniego powiadomienia Użytkowników Witryny.

P.P.H. KRYMA nie bierze żadnej odpowiedzialności za zdarzenia wynikłe podczas przeglądania stron Witryny www.kryma.pl. Wszelkie ryzyko związane z korzystaniem z Witryny, a w szczególności z używaniem i wykorzystywaniem informacji umieszczonych w Witrynie ponosi Użytkownik. W celu poprawienia funkcjonalności Witryny istnieje prawdopodobieństwo zamieszczania odwołań hipertekstowych do zasobów internetowych podmiotów trzecich. W takim przypadku Użytkownik powinien zapoznać się z ograniczeniami prawnymi mającymi zastosowanie dla tych zasobów.

Żadna z informacji zamieszczonych w Witrynie www.kryma.pl, w szczególności dotycząca usług świadczonych przez P.P.H. KRYMA, nie stanowi oferty P.P.H. KRYMA
Powrót

         A77 & Art-point - 2002-2024©KRYMA