Slotery Strona głównaStrona główna  Napisz do nasNapisz do nas  DrukujDrukuj  
MASZYNY MASZYNY WYKROJNIKI WYKROJNIKI OPAKOWANIA OPAKOWANIA    
Kryma
WYKROJNIKI 

CENNIK:

Na cenę wykrojnika składa się opłata za noże liczona w metrach bieżących i opłata za sklejkę wynikająca z powierzchni wykrojnika liczona metrach kwadratowych. Cena zawiera wykonanie projektu i wizualizacji 3D opakowania.

Opłata za metr bieżący noża:
45 PLN + VAT za 1mb - jest to cena z rabatem dla klientów, którzy zakupili maszynę w naszej firmie;
55 PLN + VAT za 1mb - cena dla pozostałych klientów.

Opłata za powierzchnię sklejki:
100 PLN + VAT za m2


Wyjaśnienie jak samodzielnie obliczyć koszt wykrojnika:
1. W celu obliczenia opłaty za noże należy zliczyć wszystkie linie (w tym tnące, bigują, perforację itp.) i pomnożyć je przez koszt jednego metra bieżącego noża (cena podana powyżej).
2. W celu obliczenia opłaty za powierzchnię sklejki należy pomnożyć długość wzoru razy jego szerokość podstawiając wartość w metrach i pomnożyć przez podaną cenę za m2.
3. Wartości z pkt. 1 i 2 należy zsumować i pomnożyć przez 1,23 (wartość stawki VAT) - otrzymana wartość jest ceną brutto jaką należy zapłacić za wykrojnik.


Dodatkowe opcje:

Przygotowanie projektu, wyceny wykrojnika oraz wykonanie wizualizacji 3D opakowania w przypadku gdy wykrojnik nie jest zakupowany w Naszej firmie - 50 PLN + VAT.

Ogumowanie wykrojnika 5PLN + VAT za 1mb (nie ma potrzeby gumowania wykrojników na wykrawarkę walcową ).


Pierwsze zamówienie:
Przy pierwszym zmówieniu projekt, wycenę wykrojnika oraz wizualizację 3D opakowania wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu zaliczki 50 PLN + VAT. W przypadku rezygnacji zaliczka jest traktowana jako koszt przygotowania projektu.


Termin realizacji:
Od 2 do 7 dni w zależności od ilości zamówień na daną chwilę. Termin wysyłki podawany jest przy złożeniu zamówienia. Kolejność wykonania wykrojników zależy od kolejności wpłynięcia zamówień.


Opcje transportu:
- odbiór osobisty;
- wysyłka kurierska za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD na koszt odbiorcy (przesyłka ubezpieczona). Cena od 30 PLN + VAT

UWAGA! NIE WYCENIAMY WYKROJNIKÓW BEZ WCZEŚNIEJSZEGO ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA. Więc prosimy nie wysyłać zapytań ofertowych o to ile będzie kosztować wykrojnik. Wykonie dokładnej wyceny wiąże się z przygotowaniem projektu, który jest odpłatny wg cennika podanego wyżej.
Wiedząc jak będzie wyglądać pudło i znając jego wymiary można SAMODZIELNIE oszacować koszt wykrojnika i wymiar formatki.


Powrót

         A77 & Art-point - 2002-2019©KRYMA