Slotery Strona głównaStrona główna  Napisz do nasNapisz do nas  DrukujDrukuj  
MASZYNY MASZYNY WYKROJNIKI WYKROJNIKI OPAKOWANIA OPAKOWANIA    
Kryma
WYKROJNIKI Niniejszy katalog został opracowany przez FEFCO i ESBO jako oficjalny system, mający zastąpić długie i skomplikowane opisy konstrukcji opakowań z tektury prostymi symbolami powszechnie rozumianymi w skali międzynarodowej, nieżalenie od różnic językowych.

seria 200 - Pudła klapowe
Pudełka klapowe są to pudełka złożone zasadniczo z jednej części, których brzeg jest klejony, szyty, albo które maja połączenie taśmą klejącą oraz posiadają górne i dolne klapy. Producent wysyła je złożone na płask, gotowe do użycia, a zamyka przy zastosowaniu klap.

seria 300 - Pudła teleskopowe
Pudła teleskopowe składają się z więcej niż jednej części i charakteryzuje je istnienie wieka i/lub spodu, które zachodzą teleskopowo na siebie.

seria 400 - Pudła składane i tace
Pudła składane i tace, zwykle składają się tylko z jednego formatu. Dno pudła składa się tak, by utworzyć dwie lub więcej ścian bocznych oraz pokryw. W niektórych wzorach mogą się pojawiać zamknięcia, uchwyty, okienka itd.

seria 500 - Pudła wsuwane
Pudełka te składają się z większej ilości części (wewnętrznych oraz obwolut), które można w rożnych kierunkach wsuwać jedno w drugie. Grupa ta obejmuje także obwoluty dla innych pudeł.

seria 600 - Pudełka trwale łączone
Pudełka trwale łączone składają się z dwóch oddzielnych części końcowych oraz korpusu i wymagają, przed ich użyciem, zszycia albo podobnej operacji.

seria 700 - Pudełka klejone jednoczęściowe
Są to pudełka klejone, złożone zwykle z jednej części, dostarczane w stanie złożonym i gotowe do użycia po ich prostym rozłożeniu.

seria 900 - Wyposażenie wewnętrzne
Wyposażenie wewnętrzne pudeł, takie jak wkładki, przekładki, kratownice, wkładki wypełniające itd., stanowiące elementy związane z konstrukcja pudła albo osobne. Wskazana ilość elementów jest dowolna i może być, stosownie od wymagań, zwiększana lub zmniejszana.

Źródło informacji: www.fefco.org


Powrót

         A77 & Art-point - 2002-2019©KRYMA